Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.

Претседател

rsz img 7456

Трпе Деаноски - Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Генерален секретар
Бојан Трипуноски - Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Овластен сметководител
Тања Петреска - Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Референт за општи работи
Марина Петреска - 02/3230-829 и 02/3126-351

Контакт

Мирче Ацев 6р.6
Скопје
1000
+389 (2) 3230-829